En güzel tatil resmi tatil kazandırıyor

by BDK on 25/05/2012

Post image for En güzel tatil resmi tatil kazandırıyor

En güzel tatil resmini çizene, hayallerindeki tatil hediye!

LykiaWorld Ölüdeniz’in “Hayalimdeki Tatil” teması ile başlattığı resim yarışması, çocuklara önce hayallerindeki tatili resmetme, sonra da resmettiği tatili yaşama fırsatı sunuyor. 5-6 yaş aralığındaki anaokulu öğrencilerinin hayal güçlerini, yaratıcılıklarını ve turizm bilinçlerini geliştirmeyi hedefleyen yarışmaya son katılım tarihi 31 Mayıs 2012.

“Hayalimdeki Tatil” resim yarışmasında, birinci olan resmin sahibi ailesiyle birlikte LykiaWorld Ölüdeniz’de 1 hafta tatil kazanacak. İkinci ve üçüncü olan resimlerin sahipleri ise aileleriyle birlikte LykiaWorld Ölüdeniz’de 4 günlük tatil yapma imkanı bulacak.

Yarışmada dereceye girenlere ödülleri, Temmuz ayında LykiaWorld Ölüdeniz’de düzenlenecek olan “Çocuk Festivali”nde verilirken; çocuklar ödüllerini festival sırasında kullanabilecekler. Dereceye giren resimlerin, “Çocuk Festivali”nde sergileneceği yarışmanın jürisinde; ünlü ressam İsmail Acar’ın yanı sıra Kurumsal İletişim Ajans Başkanı Ozan Özkan ile gazeteci Figen Atalay, Neslihan Tunç, Halime Sürek Kahveci, Ferhan Kaya Poroy, Nuran Başyurt ve Hülya Yıldırım da yer alıyor.

Yarışma takvimi:
Yarışma son teslim tarihi: 31 Mayıs 2012
Jüri değerlendirmesi: 15 Haziran 2012
Sonuçların açıklanması: 18 Haziran 2012
Ödül töreni: 7 Temmuz 2012
Yarışma sergisi: 3-8 Temmuz 2012

Bilgi: Kurumsal İletişim
0212 352 99 99
Sinem Çakar, sinem@kurumsaliletisim.com.tr

Leave a Comment

Previous post:

Next post: