“En Yaratıcı Tatil Fotoğrafı” yarışması başladı

by BDK on 11/06/2012

Post image for “En Yaratıcı Tatil Fotoğrafı” yarışması başladı

Bookinturkey Facebook sayfasında düzenlediği fotoğraf yarışması ile en yaratıcı fotoğrafı yükleyen 5 kişiye Antalya’da tatil fırsatı yaratıyor!

8 Haziran – 24 Haziran 2012 arasında düzenlenecek yarışmada katılımcıların paylaştıkları en yaratıcı tatil fotoğrafları yarışıyor. yarışmada dereceye giren 5 çifti tatile gitme şansı yakalayacak.

Katılımcılar tatil fotoğraflarını BookinTurkey Facebook sayfasında yer alan uygulamada paylaşmasından sonra fotoğraflar ‘yaratıcılık’ kriteri göz önünde tutulan ön elemeden geçecek. Ön elemeden geçen tatil fotoğrafları, yarışma süresince yayında kalacak. Yarışma hakkı kazanan fotoğraflar ise, BookinTurkey yöneticilerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.

Jüri değerlendirmesinde en yaratıcı ilk beş “En Yaratıcı Tatil Fotoğrafı” yaratıcılık, özgünlük, içerik, üslup, estetik ve etki kriterlerine göre belirlenecek. Seçilen ilk 5 fotoğraf sahibi Asteria Elita Resort Otel Antalya’da çift kişilik bir tatil kazanacaklar. Kazanan isimler 2 Temmuz 2012 tarihinde uygulama ana sayfasında açıklanacak.

Başvuru Adresi

BookinTurkey “En Yaratıcı Tatil Fotoğrafı” Facebook yarışmasına başvuru yapmak için tıklayın.

Ödüller

Jüri tarafından seçilen beş (5) katılımcı Asteria Elita Resort Otel Antalya’da çift kişilik, 3 gece – 4 gün bir double oda, ultra herşey dahil konaklama ödülü kazanacak.

Leave a Comment

Previous post:

Next post: